Plastové dvere

Plastové dvere: Plastové dvere Dverné výplne: Dverne vyplne

 

PLASTOVÉ DVERE,PLASTOVÉ VÝPLNE,BEZPEČNOSTNÉ DVERE.

DVERE sú najdoležitejšou súčastou pri Vašom dome,preto pri výbere dverí treba zobrať do úvahy viac faktorov.Pri výbere plastových dverí doporučujeme výplne od renomovanej českej firmy PERITO ,najodolnejšie výlpne sú HPL výplne.

Dverné výplne vyšších sérií (Vizuál, Elegance a Premium) sú už vyrobené s povrchovými doskami z materiálu HPL. Lisovaná syntetické živice, ktorá je základom pre výrobu tohto materiálu, prepožičiava HPL doskám vynikajúce vlastnosti, predovšetkým minimálne tepelnú rozťažnosť. Dverné výplne sú preto stálotvaré a ich životnosť je mnohonásobne dlhšia, než je tomu u výplní plastových. Napodiv cenový nárast nie je medzi týmito typmi markantné au séria Vizuál možno dokonca hovoriť o výhodnejšej cene, než u sérií plastových. Predovšetkým pri voľbe imitácia drevodekore dôrazne odporúčame výber zo sérií HPL, investície do kvality sa tu zaručene oplatí!

Jadro dverových výplní sú lepenými sendvičmi, ktorých základ tvorí väčšinou extrudovaný polystyrén. V prípade nutnosti je možné voliť rôzne výstuhy jadra v podobe hliníkových, alebo drevovláknitých dosiek. Viac sa o tejto problematike dočítate nižšie. Najdôležitejšie voľba jadra sa týka už spomínaných plastových výplní s imitáciou drevodekore. U týchto výrobkov je pre plné uznanie záruk POTREBNÉ zvoliť jadro D - teda najpevnejšiu jadro, ktoré zabezpečia čo najvyššiu odolnosť výplne proti prípadnému prehnutia vplyvom slnečného žiarenia.

 
plastove okná / plastove okná -window systems / inter-okno plastové okná / inzercia / najlacnejsie / plastové okná cennik / plastové okná bratislava / plastové okná nitra / plastové okná / plastové okná akcia / plastové okná najlacnejšie