INTER-OKNO Plastové okná

IDEAL 4000

IDEAL 5000

IDEAL 6000

IDEAL 7000

Aluplast IDEAL 4000 Aluplast IDEAL 5000 Aluplast IDEAL 6000 Aluplast IDEAL 7000

UV-odolné plastové profily, vysoko zateplený, základné prevedenie je tiež faktor 1,0 ks tepelnej vodivosti skla, kvalitné vybavenie pomocou kovania, a využila moderné technológie. Vynikajúca kvalita plastových okien celosvetovo známych popredných dodávateľov a najmodernejšíe technológie v súčasnej dobe k dispozícii.

Zdomácej tepelnej energie zvyčajne 35% odchadza cez okenné otvory. Ako utečenec teplo odchadza z bytov aj priemernej veľkosti,vyhodíte tisícky euro náklady na vykurovaciu sezónu, je veľmi dôležité, aby dvere a sklenené povrchy mali lepšie tepelne izolačné vlastnosti (v tejto súvislosti, povrch plastových okien izolácie medzi spodnej časti profilov, 2 - 3 desatiny, rozdiel je tu ovela menší).

Kvalita a prevaha našich plastových okien sú jednoznačné. Na domácom trhu je väčšina okien majú ug 1,4-hodnoty.Plastové okná od nás majú výrazne lepšiu tepelnú úsporu,ktoré majú lepšiu priepustnost tepla 1.0 vyrobené zasklenia . Čo to všetko znamená? Nie menej ako 40% rozdielu! Nízky koeficient priepustnosti zasklenia, čo v porovnaní s konvenčnými sklami z jednej vrstvy zasklenie je takmer 6-krát lepšia (presne 5,8 krát) toľko tepelnej straty prostriedkov.

Zasklenie pri oknách ALUPLAST je dvojsklo , pri ktorych su tepelné straty velmi malé ,napr.pri 0 ° C vonku a +20 ° C na izbovú teplotu, vnútornej strane teploty povrchu skla 17,5 ° C v porovnaní s jednoduchým, ako 4-16-4 mm Štruktúra tradične vyrobené z plastových okien 12,5 ° C pre hodnotu.Ztoho vyplíva ,treba si zvoliť kvalitu plastových okien, ako dva zdanlivo podobný model, može byt rozdiel obrovský. Plastové zasklenie okien a konštrukcia ,to možu byt jasným rozdielom medzi plastovymi oknami.

 
plastove okná / plastove okná -window systems / inter-okno plastové okná / inzercia / najlacnejsie / plastové okná cennik / plastové okná bratislava / plastové okná nitra / plastové okná / plastové okná akcia / plastové okná najlacnejšie